DK-2532-10/3 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:82,72 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
81,23 TL
Havale (%4 İndirim)
:
79,41 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1403
Stok Kodu
: 642-164-46480
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 3
Detay Özellikler
lt;pgt; • LC / SC Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 3lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 10 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
81,23 TL
Havale (%4 İndirim)
:
79,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,36 TL
82,72 TL
3
27,99 TL
83,96 TL
4
21,09 TL
84,37 TL
5
17,04 TL
85,20 TL
6
14,41 TL
86,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,36 TL
82,72 TL
3
27,93 TL
83,80 TL
4
21,16 TL
84,62 TL
5
17,11 TL
85,53 TL
6
14,39 TL
86,36 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,77 TL
83,55 TL
3
28,12 TL
84,37 TL
4
21,30 TL
85,20 TL
5
17,21 TL
86,03 TL
6
14,48 TL
86,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
42,19 TL
84,37 TL
3
28,40 TL
85,20 TL
4
21,51 TL
86,03 TL
5
17,54 TL
87,68 TL
6
14,75 TL
88,51 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,98 TL
83,96 TL
3
28,26 TL
84,79 TL
4
21,30 TL
85,20 TL
5
17,21 TL
86,03 TL
6
14,48 TL
86,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
42,19 TL
84,37 TL
3
28,12 TL
84,37 TL
4
21,30 TL
85,20 TL
5
17,04 TL
85,20 TL
6
14,06 TL
84,37 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git