DK-25112-02 Digitus ST/PC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 50/125 µ DIN IEC 304 renk kodlu, multimode, uzunluk 2 metre, Class OM2

Kdv Dahil Fiyat:15,09 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
14,82 TL
Havale (%4 İndirim)
:
14,49 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 256
Stok Kodu
: 642-164-45471
Teknik Özellikler
Kategori
: Pigtail - Multimode - 50 / 125-OM 2
Detay Özellikler
lt;ulgt; lt;ligt; Simplex OM 2 50/125µlt;/ligt; lt;ligt; 2 metrelt;/ligt; lt;ligt; Semi-tight bufferlt;/ligt; lt;ligt; Kablo tipi: 50/125 MM Color Pigtaillt;/ligt; lt;ligt; Konnektör Tipi: STlt;/ligt; lt;/ulgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
14,82 TL
Havale (%4 İndirim)
:
14,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,55 TL
15,09 TL
3
5,11 TL
15,32 TL
4
3,85 TL
15,39 TL
5
3,11 TL
15,54 TL
6
2,63 TL
15,77 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,55 TL
15,09 TL
3
5,10 TL
15,29 TL
4
3,86 TL
15,44 TL
5
3,12 TL
15,60 TL
6
2,63 TL
15,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,62 TL
15,24 TL
3
5,13 TL
15,39 TL
4
3,89 TL
15,54 TL
5
3,14 TL
15,69 TL
6
2,64 TL
15,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,70 TL
15,39 TL
3
5,18 TL
15,54 TL
4
3,92 TL
15,69 TL
5
3,20 TL
16,00 TL
6
2,69 TL
16,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,66 TL
15,32 TL
3
5,16 TL
15,47 TL
4
3,89 TL
15,54 TL
5
3,14 TL
15,69 TL
6
2,64 TL
15,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,70 TL
15,39 TL
3
5,13 TL
15,39 TL
4
3,89 TL
15,54 TL
5
3,11 TL
15,54 TL
6
2,57 TL
15,39 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git