BC-FO-PT5SC-01/3 Beek SC/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:11,36 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
10,91 TL
Havale (%4 İndirim)
:
10,91 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 193
Stok Kodu
: 642-4430-88814
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Erkek/Erkek
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 1m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
10,91 TL
Havale (%4 İndirim)
:
10,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,52 TL
11,05 TL
3
3,70 TL
11,10 TL
4
2,79 TL
11,14 TL
5
2,24 TL
11,19 TL
6
1,87 TL
11,24 TL
7
1,61 TL
11,29 TL
8
1,42 TL
11,33 TL
9
1,27 TL
11,42 TL
10
1,14 TL
11,43 TL
11
1,04 TL
11,47 TL
12
0,96 TL
11,52 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,59 TL
11,17 TL
3
3,75 TL
11,26 TL
4
2,83 TL
11,34 TL
5
2,29 TL
11,43 TL
6
1,93 TL
11,58 TL
7
1,67 TL
11,66 TL
8
1,46 TL
11,66 TL
9
1,31 TL
11,75 TL
10
1,18 TL
11,83 TL
11
1,08 TL
11,91 TL
12
1,00 TL
11,99 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,57 TL
11,15 TL
3
3,74 TL
11,21 TL
4
2,82 TL
11,27 TL
5
2,27 TL
11,33 TL
6
1,90 TL
11,40 TL
7
1,64 TL
11,46 TL
8
1,44 TL
11,52 TL
9
1,29 TL
11,58 TL
10
1,16 TL
11,64 TL
11
1,06 TL
11,71 TL
12
0,99 TL
11,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,60 TL
11,20 TL
3
3,76 TL
11,28 TL
4
2,84 TL
11,36 TL
5
2,29 TL
11,44 TL
6
1,92 TL
11,52 TL
7
1,66 TL
11,61 TL
8
1,46 TL
11,69 TL
9
1,31 TL
11,77 TL
10
1,18 TL
11,85 TL
11
1,08 TL
11,93 TL
12
1,00 TL
12,01 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,58 TL
11,16 TL
3
3,75 TL
11,24 TL
4
2,83 TL
11,32 TL
5
2,28 TL
11,40 TL
6
1,91 TL
11,48 TL
7
1,65 TL
11,57 TL
8
1,46 TL
11,65 TL
9
1,30 TL
11,73 TL
10
1,18 TL
11,81 TL
11
1,08 TL
11,89 TL
12
1,00 TL
11,97 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git