BC-2931-03 Beek ST-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2

Kdv Dahil Fiyat:43,86 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
43,07 TL
Havale (%4 İndirim)
:
42,11 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 744
Stok Kodu
: 642-4430-46534
Teknik Özellikler
Kategori
: Singlemode - 9 / 125
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
43,07 TL
Havale (%4 İndirim)
:
42,11 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,93 TL
43,86 TL
3
14,84 TL
44,52 TL
4
11,18 TL
44,74 TL
5
9,04 TL
45,18 TL
6
7,64 TL
45,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,93 TL
43,86 TL
3
14,81 TL
44,43 TL
4
11,22 TL
44,87 TL
5
9,07 TL
45,35 TL
6
7,63 TL
45,79 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,15 TL
44,30 TL
3
14,91 TL
44,74 TL
4
11,29 TL
45,18 TL
5
9,12 TL
45,61 TL
6
7,68 TL
46,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,37 TL
44,74 TL
3
15,06 TL
45,18 TL
4
11,40 TL
45,61 TL
5
9,30 TL
46,49 TL
6
7,82 TL
46,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,26 TL
44,52 TL
3
14,99 TL
44,96 TL
4
11,29 TL
45,18 TL
5
9,12 TL
45,61 TL
6
7,68 TL
46,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,37 TL
44,74 TL
3
14,91 TL
44,74 TL
4
11,29 TL
45,18 TL
5
9,04 TL
45,18 TL
6
7,46 TL
44,74 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git