Bc-2533-40/3 Beek Lc-Lc Fiber Optik Patch Kablo, 40 Metre, Multimode, Duplex, 50/125, Om 3

Fiyat:26,09 USD + Kdv

Kdv Dahil Fiyat:149,47 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,5 İndirim)
:
145,73 TL
Havale (%4 İndirim)
:
143,49 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2534
Stok Kodu
: 566-4430-90248
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,5 İndirim)
:
145,73 TL
Havale (%4 İndirim)
:
143,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,46 TL
146,93 TL
3
49,33 TL
147,98 TL
4
37,37 TL
149,47 TL
5
29,74 TL
148,72 TL
6
25,22 TL
151,34 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,99 TL
147,98 TL
3
49,77 TL
149,32 TL
4
37,55 TL
150,22 TL
5
30,31 TL
151,56 TL
6
25,43 TL
152,61 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,74 TL
149,47 TL
3
50,22 TL
150,67 TL
4
37,89 TL
151,56 TL
5
30,49 TL
152,46 TL
6
25,66 TL
153,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,29 TL
148,57 TL
3
50,02 TL
150,07 TL
4
37,85 TL
151,41 TL
5
30,54 TL
152,68 TL
6
25,66 TL
153,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,74 TL
149,47 TL
3
49,62 TL
148,87 TL
4
37,59 TL
150,37 TL
5
30,22 TL
151,11 TL
6
25,29 TL
151,71 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,32 TL
146,63 TL
3
49,08 TL
147,23 TL
4
37,37 TL
149,47 TL
5
29,89 TL
149,47 TL
6
25,16 TL
150,96 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git