BC-2533-05/3 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:48,65 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
47,77 TL
Havale (%4 İndirim)
:
46,70 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 825
Stok Kodu
: 642-4430-45387
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 5m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
47,77 TL
Havale (%4 İndirim)
:
46,70 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,15 TL
48,31 TL
3
16,12 TL
48,36 TL
4
12,34 TL
49,38 TL
5
9,97 TL
49,87 TL
6
8,41 TL
50,45 TL
7
7,28 TL
50,99 TL
8
6,44 TL
51,52 TL
9
5,78 TL
52,06 TL
10
5,26 TL
52,59 TL
11
4,83 TL
53,13 TL
12
4,46 TL
53,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,66 TL
49,32 TL
3
16,65 TL
49,95 TL
4
12,65 TL
50,58 TL
5
10,24 TL
51,18 TL
6
8,64 TL
51,84 TL
7
7,50 TL
52,47 TL
8
6,64 TL
53,10 TL
9
5,97 TL
53,73 TL
10
5,44 TL
54,36 TL
11
5,00 TL
54,99 TL
12
4,64 TL
55,62 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,40 TL
48,80 TL
3
16,52 TL
49,57 TL
4
12,47 TL
49,87 TL
5
10,07 TL
50,35 TL
6
8,46 TL
50,78 TL
7
7,38 TL
51,67 TL
8
6,54 TL
52,30 TL
9
5,88 TL
52,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,48 TL
48,96 TL
3
16,54 TL
49,61 TL
4
12,56 TL
50,25 TL
5
10,18 TL
50,88 TL
6
8,58 TL
51,50 TL
7
7,44 TL
52,11 TL
8
6,59 TL
52,71 TL
9
5,92 TL
53,29 TL
10
5,39 TL
53,87 TL
11
4,95 TL
54,43 TL
12
4,58 TL
54,99 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,60 TL
49,21 TL
3
16,56 TL
49,67 TL
4
12,49 TL
49,96 TL
5
10,08 TL
50,40 TL
6
8,51 TL
51,03 TL
7
7,33 TL
51,33 TL
8
6,47 TL
51,79 TL
9
5,82 TL
52,40 TL
10
5,28 TL
52,75 TL
11
4,83 TL
53,15 TL
12
4,48 TL
53,78 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,57 TL
49,14 TL
3
16,38 TL
49,14 TL
4
12,41 TL
49,62 TL
5
10,02 TL
50,11 TL
6
8,43 TL
50,60 TL
7
7,30 TL
51,08 TL
8
6,45 TL
51,57 TL
9
5,78 TL
52,06 TL
10
5,25 TL
52,54 TL
11
4,82 TL
53,03 TL
12
4,46 TL
53,52 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git