Bc-2532-10/4 Beek Sc-Lc Fiber Optik Patch Kablo

Kdv Dahil Fiyat:104,41 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
102,53 TL
Havale (%4 İndirim)
:
100,23 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1770
Stok Kodu
: 566-4430-89822
Teknik Özellikler
Uzunluk (Metre)
: 10
Detay Özellikler

Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
102,53 TL
Havale (%4 İndirim)
:
100,23 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,21 TL
104,41 TL
3
35,33 TL
105,98 TL
4
26,62 TL
106,50 TL
5
21,51 TL
107,54 TL
6
18,18 TL
109,11 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,21 TL
104,41 TL
3
35,26 TL
105,77 TL
4
26,70 TL
106,81 TL
5
21,59 TL
107,96 TL
6
18,17 TL
109,00 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,73 TL
105,45 TL
3
35,50 TL
106,50 TL
4
26,89 TL
107,54 TL
5
21,72 TL
108,59 TL
6
18,27 TL
109,63 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
53,25 TL
106,50 TL
3
35,85 TL
107,54 TL
4
27,15 TL
108,59 TL
5
22,13 TL
110,67 TL
6
18,62 TL
111,72 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,99 TL
105,98 TL
3
35,67 TL
107,02 TL
4
26,89 TL
107,54 TL
5
21,72 TL
108,59 TL
6
18,27 TL
109,63 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
53,25 TL
106,50 TL
3
35,50 TL
106,50 TL
4
26,89 TL
107,54 TL
5
21,51 TL
107,54 TL
6
17,75 TL
106,50 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git