Bc-2532-10/4 Beek Sc-Lc Fiber Optik Patch Kablo

Kdv Dahil Fiyat:113,80 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
111,87 TL
Havale (%4 İndirim)
:
109,25 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1929
Stok Kodu
: 566-4430-89822
Teknik Özellikler
Uzunluk (Metre)
: 10
Detay Özellikler

Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
111,87 TL
Havale (%4 İndirim)
:
109,25 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
56,90 TL
113,80 TL
3
38,50 TL
115,51 TL
4
29,02 TL
116,08 TL
5
23,44 TL
117,21 TL
6
19,82 TL
118,92 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
56,90 TL
113,80 TL
3
38,43 TL
115,28 TL
4
29,10 TL
116,42 TL
5
23,53 TL
117,67 TL
6
19,80 TL
118,81 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
57,47 TL
114,94 TL
3
38,69 TL
116,08 TL
4
29,30 TL
117,21 TL
5
23,67 TL
118,35 TL
6
19,92 TL
119,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,04 TL
116,08 TL
3
39,07 TL
117,21 TL
4
29,59 TL
118,35 TL
5
24,13 TL
120,63 TL
6
20,29 TL
121,77 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
57,75 TL
115,51 TL
3
38,88 TL
116,65 TL
4
29,30 TL
117,21 TL
5
23,67 TL
118,35 TL
6
19,92 TL
119,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,04 TL
116,08 TL
3
38,69 TL
116,08 TL
4
29,30 TL
117,21 TL
5
23,44 TL
117,21 TL
6
19,35 TL
116,08 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git