BC-FO-5LCSC-10/4 Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:119,98 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
115,18 TL
Havale (%4 İndirim)
:
115,18 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2034
Stok Kodu
: 642-4430-89822
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 10m
Detay Özellikler

Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
115,18 TL
Havale (%4 İndirim)
:
115,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,19 TL
116,38 TL
3
38,93 TL
116,80 TL
4
29,40 TL
117,58 TL
5
23,64 TL
118,18 TL
6
19,70 TL
118,18 TL
7
17,02 TL
119,14 TL
8
14,96 TL
119,68 TL
9
13,33 TL
119,98 TL
10
12,07 TL
120,70 TL
11
11,02 TL
121,18 TL
12
10,15 TL
121,78 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,90 TL
117,80 TL
3
39,51 TL
118,54 TL
4
29,85 TL
119,38 TL
5
24,02 TL
120,12 TL
6
20,15 TL
120,90 TL
7
17,38 TL
121,67 TL
8
15,30 TL
122,38 TL
9
13,69 TL
123,22 TL
10
12,40 TL
124,00 TL
11
11,34 TL
124,78 TL
12
10,47 TL
125,62 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
60,98 TL
121,96 TL
3
40,41 TL
121,24 TL
4
30,14 TL
120,58 TL
5
24,04 TL
120,22 TL
6
20,17 TL
121,00 TL
7
17,38 TL
121,68 TL
8
15,30 TL
122,43 TL
9
13,68 TL
123,16 TL
10
12,39 TL
123,90 TL
11
11,33 TL
124,64 TL
12
10,45 TL
125,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
59,03 TL
118,06 TL
3
39,59 TL
118,78 TL
4
29,91 TL
119,62 TL
5
24,07 TL
120,34 TL
6
20,20 TL
121,18 TL
7
17,42 TL
121,92 TL
8
15,34 TL
122,69 TL
9
13,72 TL
123,47 TL
10
12,42 TL
124,24 TL
11
11,37 TL
125,02 TL
12
10,50 TL
125,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,97 TL
117,94 TL
3
39,59 TL
118,78 TL
4
29,88 TL
119,50 TL
5
24,05 TL
120,24 TL
6
20,18 TL
121,06 TL
7
17,40 TL
121,78 TL
8
15,32 TL
122,57 TL
9
13,71 TL
123,35 TL
10
12,74 TL
127,42 TL
11
11,68 TL
128,50 TL
12
10,80 TL
129,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
62,72 TL
125,44 TL
3
42,05 TL
126,16 TL
4
31,84 TL
127,36 TL
5
25,71 TL
128,56 TL
6
21,59 TL
129,57 TL
7
18,66 TL
130,60 TL
8
16,53 TL
132,28 TL
9
14,83 TL
133,48 TL
10
13,49 TL
134,86 TL
11
12,38 TL
136,18 TL
12
11,44 TL
137,26 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git