Bc-2532-10/4 Beek Sc-Lc Fiber Optik Patch Kablo

Fiyat:18,49 USD + Kdv

Kdv Dahil Fiyat:83,35 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
80,02 TL
Havale (%4 İndirim)
:
80,02 TL

Kargo Fiyatı:6,02 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1413
Stok Kodu
: 566-4430-89822
Teknik Özellikler
Uzunluk (Metre)
: 10
Detay Özellikler

Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
80,02 TL
Havale (%4 İndirim)
:
80,02 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
40,63 TL
81,27 TL
3
27,28 TL
81,85 TL
4
20,59 TL
82,35 TL
5
16,59 TL
82,93 TL
6
13,89 TL
83,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,05 TL
82,10 TL
3
27,64 TL
82,93 TL
4
20,84 TL
83,35 TL
5
16,84 TL
84,18 TL
6
14,10 TL
84,60 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,26 TL
82,52 TL
3
27,51 TL
82,52 TL
4
21,25 TL
85,02 TL
5
17,00 TL
85,02 TL
6
14,31 TL
85,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
40,88 TL
81,77 TL
3
27,56 TL
82,68 TL
4
20,84 TL
83,35 TL
5
16,75 TL
83,77 TL
6
14,05 TL
84,31 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,47 TL
82,93 TL
3
27,53 TL
82,60 TL
4
20,84 TL
83,35 TL
5
16,71 TL
83,56 TL
6
13,98 TL
83,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
40,88 TL
81,77 TL
3
27,42 TL
82,27 TL
4
20,84 TL
83,35 TL
5
16,67 TL
83,35 TL
6
14,03 TL
84,18 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git