BC-FO-5LCSC-10/4 Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4

Kdv Dahil Fiyat:112,70 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
110,11 TL
Havale (%4 İndirim)
:
108,19 TL

Kargo Fiyatı:8,50 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1911
Stok Kodu
: 642-4430-89822
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 10m
Detay Özellikler

Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
110,11 TL
Havale (%4 İndirim)
:
108,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
55,96 TL
111,91 TL
3
37,34 TL
112,02 TL
4
28,60 TL
114,39 TL
5
23,10 TL
115,52 TL
6
19,48 TL
116,87 TL
7
16,87 TL
118,11 TL
8
14,92 TL
119,35 TL
9
13,40 TL
120,59 TL
10
12,18 TL
121,83 TL
11
11,19 TL
123,07 TL
12
10,34 TL
124,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
57,13 TL
114,26 TL
3
38,57 TL
115,72 TL
4
29,29 TL
117,17 TL
5
23,71 TL
118,56 TL
6
20,02 TL
120,09 TL
7
17,37 TL
121,56 TL
8
15,38 TL
123,01 TL
9
13,83 TL
124,48 TL
10
12,59 TL
125,93 TL
11
11,58 TL
127,38 TL
12
10,74 TL
128,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
56,71 TL
113,41 TL
3
38,31 TL
114,92 TL
4
29,10 TL
116,41 TL
5
23,57 TL
117,87 TL
6
19,88 TL
119,30 TL
7
17,24 TL
120,71 TL
8
15,26 TL
122,10 TL
9
13,72 TL
123,45 TL
10
12,48 TL
124,79 TL
11
11,46 TL
126,10 TL
12
10,62 TL
127,40 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
57,00 TL
114,00 TL
3
38,36 TL
115,07 TL
4
28,94 TL
115,74 TL
5
23,35 TL
116,76 TL
6
19,70 TL
118,22 TL
7
16,99 TL
118,90 TL
8
15,00 TL
119,97 TL
9
13,49 TL
121,38 TL
10
12,22 TL
122,20 TL
11
11,19 TL
123,12 TL
12
10,38 TL
124,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
59,05 TL
118,11 TL
3
39,75 TL
119,24 TL
4
30,26 TL
121,04 TL
5
24,41 TL
122,05 TL
6
20,57 TL
123,41 TL
7
17,92 TL
125,44 TL
8
15,85 TL
126,79 TL
9
14,21 TL
127,91 TL
10
12,99 TL
129,89 TL
11
11,92 TL
131,07 TL
12
11,02 TL
132,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
59,05 TL
118,11 TL
3
39,75 TL
119,24 TL
4
30,26 TL
121,04 TL
5
24,41 TL
122,05 TL
6
20,57 TL
123,41 TL
7
17,92 TL
125,44 TL
8
15,85 TL
126,79 TL
9
14,21 TL
127,91 TL
10
12,99 TL
129,89 TL
11
11,92 TL
131,07 TL
12
11,02 TL
132,20 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git