BC-2522-02 Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

Kdv Dahil Fiyat:34,89 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
34,30 TL
Havale (%4 İndirim)
:
33,49 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 592
Stok Kodu
: 642-4430-45364
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 2
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
34,30 TL
Havale (%4 İndirim)
:
33,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,45 TL
34,89 TL
3
11,80 TL
35,41 TL
4
8,90 TL
35,59 TL
5
7,19 TL
35,94 TL
6
6,08 TL
36,46 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,45 TL
34,89 TL
3
11,78 TL
35,34 TL
4
8,92 TL
35,69 TL
5
7,22 TL
36,08 TL
6
6,07 TL
36,43 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,62 TL
35,24 TL
3
11,86 TL
35,59 TL
4
8,98 TL
35,94 TL
5
7,26 TL
36,29 TL
6
6,11 TL
36,63 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,79 TL
35,59 TL
3
11,98 TL
35,94 TL
4
9,07 TL
36,29 TL
5
7,40 TL
36,98 TL
6
6,22 TL
37,33 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,71 TL
35,41 TL
3
11,92 TL
35,76 TL
4
8,98 TL
35,94 TL
5
7,26 TL
36,29 TL
6
6,11 TL
36,63 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,79 TL
35,59 TL
3
11,86 TL
35,59 TL
4
8,98 TL
35,94 TL
5
7,19 TL
35,94 TL
6
5,93 TL
35,59 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git