BC-FO-5STST-02 Beek ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM2

Kdv Dahil Fiyat:40,17 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
39,45 TL
Havale (%4 İndirim)
:
38,56 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 681
Stok Kodu
: 642-4430-45370
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 2m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
39,45 TL
Havale (%4 İndirim)
:
38,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,94 TL
39,89 TL
3
13,31 TL
39,93 TL
4
10,19 TL
40,77 TL
5
8,23 TL
41,17 TL
6
6,94 TL
41,66 TL
7
6,01 TL
42,10 TL
8
5,32 TL
42,54 TL
9
4,78 TL
42,98 TL
10
4,34 TL
43,42 TL
11
3,99 TL
43,87 TL
12
3,69 TL
44,24 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,36 TL
40,72 TL
3
13,75 TL
41,25 TL
4
10,44 TL
41,76 TL
5
8,45 TL
42,26 TL
6
7,13 TL
42,81 TL
7
6,19 TL
43,33 TL
8
5,48 TL
43,85 TL
9
4,93 TL
44,37 TL
10
4,49 TL
44,89 TL
11
4,13 TL
45,40 TL
12
3,83 TL
45,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,21 TL
40,42 TL
3
13,65 TL
40,96 TL
4
10,37 TL
41,49 TL
5
8,40 TL
42,01 TL
6
7,09 TL
42,52 TL
7
6,15 TL
43,03 TL
8
5,44 TL
43,52 TL
9
4,89 TL
44,00 TL
10
4,45 TL
44,48 TL
11
4,09 TL
44,95 TL
12
3,78 TL
45,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,32 TL
40,63 TL
3
13,67 TL
41,01 TL
4
10,31 TL
41,25 TL
5
8,32 TL
41,62 TL
6
7,02 TL
42,14 TL
7
6,05 TL
42,38 TL
8
5,35 TL
42,76 TL
9
4,81 TL
43,26 TL
10
4,36 TL
43,56 TL
11
3,99 TL
43,89 TL
12
3,70 TL
44,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,05 TL
42,10 TL
3
14,17 TL
42,50 TL
4
10,79 TL
43,14 TL
5
8,70 TL
43,50 TL
6
7,33 TL
43,99 TL
7
6,39 TL
44,71 TL
8
5,65 TL
45,19 TL
9
5,07 TL
45,59 TL
10
4,63 TL
46,30 TL
11
4,25 TL
46,72 TL
12
3,93 TL
47,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,05 TL
42,10 TL
3
14,17 TL
42,50 TL
4
10,79 TL
43,14 TL
5
8,70 TL
43,50 TL
6
7,33 TL
43,99 TL
7
6,39 TL
44,71 TL
8
5,65 TL
45,19 TL
9
5,07 TL
45,59 TL
10
4,63 TL
46,30 TL
11
4,25 TL
46,72 TL
12
3,93 TL
47,12 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git