Tükendi!

AT-MC103XL Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX (SC Singlemode 15km)

Kdv Dahil Fiyat:910,70 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
874,27 TL
Havale (%4 İndirim)
:
874,27 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

Kazanacağınız Puan : 15436
Stok Kodu
: 1083-572-2944
Detay Özellikler
lt;pgt; lt;bgt;2-port Media Converter, 100TX amp;lt;==amp;gt; 100FX (Singlemode, SC)lt;/bgt;lt;br /gt; - UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converterlt;br /gt; - 100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Multimode fiber kablo aracılığıyla 15 km uzağa taşınmasını sağlar.lt;br /gt; - AT-MCR12, TRAY4 ve TRAY1 rackmount şasilerine monte edilebilir.lt;br /gt; - MDI/MDI-X anahtar sayesinde PC, hub ya da switch cihazlarına UTP patch kabloyla bağlanabilir.lt;br /gt; - 802.1Q paketlerini geçirir.lt;br /gt; - Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.lt;br /gt; - Full-duplex veya half-duplex iletişim otomatik olarak hissedilir ve ayarlanır.lt;br /gt; - quot;Missing Link (ML)quot; özelliği sayesinde bir porttaki iletişimsizlikten diğer portun da haberdar edilmesilt;br /gt; - quot;Link Testquot; özelliği sayesinde fiber kablonun kusurlu olup olmadığını test edebilme imkanılt;br /gt; - LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanılt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
874,27 TL
Havale (%4 İndirim)
:
874,27 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
442,83 TL
885,66 TL
3
295,98 TL
887,93 TL
4
223,35 TL
893,40 TL
5
181,23 TL
906,15 TL
6
150,27 TL
901,59 TL
7
131,01 TL
917,07 TL
8
115,26 TL
922,08 TL
9
103,06 TL
927,55 TL
10
93,30 TL
933,01 TL
11
85,27 TL
938,02 TL
12
78,62 TL
943,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
449,25 TL
898,50 TL
3
302,35 TL
907,06 TL
4
228,93 TL
915,71 TL
5
184,87 TL
924,36 TL
6
155,43 TL
932,56 TL
7
134,46 TL
941,21 TL
8
118,73 TL
949,86 TL
9
106,46 TL
958,15 TL
10
96,67 TL
966,71 TL
11
88,67 TL
975,36 TL
12
81,96 TL
983,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
462,86 TL
925,73 TL
3
306,75 TL
920,26 TL
4
228,81 TL
915,25 TL
5
182,50 TL
912,52 TL
6
153,07 TL
918,44 TL
7
131,95 TL
923,63 TL
8
116,16 TL
929,28 TL
9
103,87 TL
934,83 TL
10
94,05 TL
940,48 TL
11
86,00 TL
946,04 TL
12
79,31 TL
951,68 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
451,25 TL
902,50 TL
3
303,57 TL
910,70 TL
4
229,95 TL
919,81 TL
5
185,60 TL
928,00 TL
6
156,03 TL
936,20 TL
7
134,98 TL
944,85 TL
8
119,19 TL
953,50 TL
9
106,86 TL
961,70 TL
10
97,04 TL
970,35 TL
11
89,00 TL
979,00 TL
12
82,27 TL
987,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
449,43 TL
898,86 TL
3
302,66 TL
907,97 TL
4
229,04 TL
916,16 TL
5
184,87 TL
924,36 TL
6
155,58 TL
933,47 TL
7
134,52 TL
941,66 TL
8
118,73 TL
949,86 TL
9
106,50 TL
958,51 TL
10
95,81 TL
958,06 TL
11
87,88 TL
966,71 TL
12
81,25 TL
975,00 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
476,07 TL
952,14 TL
3
319,20 TL
957,60 TL
4
241,68 TL
966,71 TL
5
195,16 TL
975,82 TL
6
163,91 TL
983,46 TL
7
141,61 TL
991,30 TL
8
125,51 TL
1.004,05 TL
9
112,57 TL
1.013,15 TL
10
102,36 TL
1.023,63 TL
11
93,97 TL
1.033,64 TL
12
86,82 TL
1.041,84 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git