Notebook, Ultrabook, Tablet ve Online Alışveriş Netsiparis.com'da
Sepetim ( 0 Ürün )
Sepetiniz Boş.

Buharlı Ütü Modelleri ve Fiyatları

17. Yüzyılda icat edilen ütü günümüzde çok önemli bir yer almaktadır. Artık her evde bir ütü bulunmaktadır. Aslında ütünün icadından çok daha önceki dönemlerde dahi insanlar düz şekilli doğal taşları ısıtarak elbiselerine sürmekte ve kıyafetlerin ütülemekte idiler şimdi çok profesyonel kazanlı ütüler, Buhar gücü kuvvetli olan ürünler üretilmiştir. Buhar Kazanlı ütüler çok iyi ütüleyen, kırışıkları çok iyi açan ürünlerdir. Aradığım ütüyü nasıl bulacağım dediğinizi an rehberiniz gibiyiz. Ürün grubu kendi içerinde ikiye ayrılmaktadır Buhar Kazanlı ütü ve Normal ütü.

Buhar kazanlı ütü?
Buhar kazanlı ütünün özelliği Su haznesinin büyük olması ,Buhar gücünün kuvvetli olması, Kırışıklıkları tek dokunuşta açmasıdır. Alım yaparken dikkat edilmesi gerekenler Buhar Gücü ve Basınç gücü dır. Buhar kazanlı ütülerin tabanları kesinlikle yapışmama özelliğine sahiptir.

Normal Ütü
Normal ütünün W daha düşük olması çok sık su konulması sadece evde kullanılabilir. Taban özellikleri çok fazla olması nedeni ile alım yaparken bu özelliğe dikkat edilmelidir.

Arasındaki farklar
Her iki ürünün arasında bulunan hız farkı buhar gücü karışıklıkları açma, normal ütü ile 1 gömleği 3 dakika da ütülüyorsanız buhar kazanlı ütüde 1 dakika da ütüleme şansınız vardır. Ütü taban farkı da mevcuttur.

Dikkat edilmesi gereken püf noktalar
Ütü, bir evin olmazsa olmazı. Zevkli, pratik ve yorulmadan ütü yapmak, tamamen aldığınız ürünün kalitesiyle ilgili en önemli etkenlerden biri ütü yapmanın püf noktalarını bilmektir ne kadar çok ütü yapmayı bilsek te aslında ütülerin tüm özelliklerini bilmemekteyiz ütü alırken en önemli ve dikkat edilmesi geren nokta.

Bazı ütülerin harcadığı enerji, işlevinden fazla olabilir. Normal ütülerde 2 bin W’u geçmemeye özen gösterin. Buharlı ütülerde marka bilinirliği ve kalitesi çok önemlidir. Piyasada en çok tercih edilen markalar Philips, Arzum, Tefal, Braun, gibi markalardır. Piyasa şartlarında en çok dikkat çeken mağazalar ve e-ticaretten bulunan fiyatlardır . E-ticaret hizmeti fiyat açısından çok daha avantajlıdır. Buhar kazanlı ütü biraz fiyat olarak yüksektir yalnız enerji tasarrufu olması nedeninden dolayı çok daha az enerji tüketmektedir . Normal ütü enerji tasarrufu vardır yalnız buhar kazanlı ütü kadar enerji tasarrufu yapmamaktadır.
9 sayfada 127 adet ürün listeleniyor.
1

incelediklerim
favorilerim